LATO Z KONIEM

Letnia pogoda zachęca nas do wyjścia z domu, podróży, wędrówek. Przyjemniej spędzamy czas na łonie natury niż pośród bloków. DSCN3520Odpoczywamy i łatwiej znosimy letnie upały kiedy wokół nas jest duża przestrzeń i zień.

Nie wiadomo jakie będzie tegoroczne lato pod względem pogody. Ale nieważne czy będzie słonecznie i gorąco czy chłodno i pochmurnie. Ważne jest żeby spędzić ten czas aktywnie realizując swoje pasje, a czasem, wydawało by się, szalone pomysły.

DSCN3969W naszym ośrodku nie planujemy obozów ani półkolonii ale przez całe wakacje będziemy prowadzić zajęcia zarówno hipoterapii jak i nauki jazdy konnej dla dzieci i młodzieży.

Początkujący jeźdźcy   dowiedzą się jak bezpiecznie obchodzić się z końmi, dlaczego i jak czyścić konie,  co konie jedzą i co lubią najbardziej. No i oczywiści będą zdobywać kolejne umiejętności jeździeckie. DSCN3628

Na bardziej zaawansowanych jeźdźców czekają wycieczki do lasu i nauka pokonywania niewielkich przeszkód oraz zajęcia teoretyczne, a także nauka pielęgnacji koni i konserwacji sprzętu jeździeckiego.

Uczestnicy zajęć będą mogli przygotować dla koni kolację. A jeśli komuś zamarzy się ognisko z pieczonymi kiełbaskami to też możemy spełnić jego marzenia.DSCN1728

Zapraszamy również osoby zainteresowane hipoterapią.

Zapisy i informacje dotyczące zarówno nauki jazdy konnej jak i hipoterapii można uzyskać telefonicznie.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free