ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2020

Święta, to czas, który w większości przypadków spędzamy w gronie najbliższych. Planujemy wcześniej, jak je spędzić ciekawie, miło, dobrze się w tym czasie bawiąc.
Tegoroczne Święta zaplanowano nam odgórnie. Nie tak sobie je wyobrażaliśmy…. Siedząc w domach marzymy o wyjściu na zewnątrz. Nie każdy ma pretekst w postaci psa żeby choć przez chwilę pospacerować…
Ten czas jest też trudny dla naszych koni. Zostały nagle opuszczone przez przez liczne grono jeźdźców większych i mniejszych, sympatyków i przyjaciół. Każdego dnia wypatrują jakiejś przyjaznej osoby, która chciała by się nimi zająć.


Konia nie można tak jak roweru, piłki czy hulajnogi postawić w kącie na tydzień, miesiąc, czy dwa. Oprócz zaspokojenia jego potrzeb żywieniowych trzeba zadbać też o inne jego potrzeby takie jak wyjście na wybieg, odrobinę zorganizowanego ruchu, trzeba regularnie przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne.
Na szczęście pogoda sprzyja koniom. Mogą się wygrzewać w promieniach wiosennego słoneczka.
Miejmy nadzieję, że już niedługo znowu spotkamy się w stajni ze znajomymi, przyjaciółmi i oczywiście z naszymi ulubionymi końmi.

W ten świąteczny czas życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości, spokoju i tego, abyśmy się jak najszybciej spotkali w stajni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spam protection by WP Captcha-Free